A fotózás után lehetőséged van feliratkozni hírlevelekre. Miért jó ez neked?
Mert a hírlevelesek értesülnek először az akciókról, következő fotózásokról és előfoglalási lehetőségük is van. Vannak olyan akciók, amiket nem teszek ki a közösségi oldalra, de hírlevélben kiküldöm. Ne ijedj meg, nem napi rendszerességgel fogsz e-mailt kapni. :)
Novemberben a karácsonyi fotózás ajánlatát először a már nálam járt és hírlevélre feliratkozottak kapták meg. Villámgyorsan beteltek a helyek a visszatérő vendégekből, így csak egy új családnak jutott hely. Ne maradj le Te sem!